Je nám líto, ale tato nabídka již není aktuální. Zobrazit podobné slevy!
3 až 6denní wellness pobyt pro 2 v jižních Čechách
Bohovi stačil na odpočinek jeden jediný den, vy se ale můžete trochu rozšoupnout a dopřát si těch dní i šest. Během nich se můžete těšit na komfortní pokoje, chutnou polopenzi a příjemný relax ve wellness s vířivkou, parní lázní i saunou.
od 5 890 Kč
dosud zakoupeno
5 ×

00:00:00
Platnost voucheru:
do 31. 10. 2017
Check-in od: 14:00  |  Check-out do: 10:00
 • 3 dny (2 noci), 4 dny (3 noci) nebo 6 dní (5 nocí) pro 2 osoby
 • Ubytování v hotelu Boží Oko
 • Pokoj Comfort
 • Polopenze (snídaně formou bufetu, večeře výběrem z menu)
 • Denně vstup do privátního wellness na 90 minut pro oba
 • 1. varianta za 5 890 Kč: 3denní pobyt pro 2
 • 2. varianta za 8 890 Kč: 4denní pobyt pro 2
 • 3. varianta za 14 490 Kč: 6denní pobyt pro 2

 Děti

 • do 3 let zdarma
 • od 3 do 15 let za 1 300 Kč/noc

 Pes

Pobyt se psem není možný.

 WiFi

zdarma v hotelu

 Parkování

zdarma u hotelu

 Rekreační poplatek

zahrnut v ceně

 Bezbariérový přístup

Zařízení není vybaveno přístupem pro vozíčkáře

 Platba kartou

ano

 Oddělená kuřácká a nekuřácká část

Moct si ráno přispat a místo sezení v kanceláři se naložit do vířivky s panoramatickým výhledem do přírody, to je zkrátka boží – zvlášť, když tenhle relax bude probíhat v krásné přírodě v jižních Čechách, konkrétně v hotelu Boží Oko. Ten najdete v budově bývalého statku, který byl bez známky lakoty krásně zrekonstruován na útulný hotýlek.

 

 

Zpovídat ze svých hříchů se tu ale nebudete, i když se hotel nachází u kostela. Pohodovou dovolenou plnou odpočinku a relaxace si tu tedy můžete s chutí užít, i když možná máte na triku nějaký ten hříšek – schválně jestli uhodnete, o kterém ze sedmi velkých hříchů tu nepadne ani zmínka?

 

 

Závidět přátelům fotky z dovolené u moře není třeba, vždyť i oni v skrytu duše zatouží po dovolené v jižních Čechách, až se s pýchou pochlubíte vašimi fotkami. Dorůžova se na to vyspíte v útulném pokoji Comfort, kde najdete LED TV, ledničku i trezor. V koupelně na vás bude navíc čekat kromě ručníků a fénu i francouzská kosmetika.

 

 

Nebude to známka obžerství, když polopenzi vyjíte do posledního drobečku, spíš důkaz toho, že vám tady chutná a že místní kuchaři odvádí dobrou práci. Na jídelním lístku přitom najdete nejen českou klasiku, ale i světové chuťovky a milovníci ryb nepohrdnou rybou přímo z rybníčku před hotelem.

 

 

Všechno hněvání minulých dní vás rázem přejde v hotelovém wellness, které si budete užívat každý den hned 1,5 hodiny. Odpočinek to bude nebeský, vždyť se tu nachází panoramatická vířivka, parní lázeň, finská a bylinková sauna s výhledem do přírody nebo světelná terapie. Z wellness se vám určitě nebude chtít vůbec vylézt, ale místo lenosti si užijte procházku nádhernou jihočeskou krajinou, kterou budete mít přímo před nosem.

 

 

 

Tipy na výlety

 

Turistika (v okolí hotelu)

V blízkosti hotelu najdete hned několik rybníků (Vlhavský, Hlásný nebo rybník Žanbinec), které vám při procházce navodí tu pravou romantickou náladu. Co naplat, pohodlné pohorky prostě do kufru musíte vmáčknout, protože bez nich se tu neobejdete.

 

 

 

Zámek Hluboká nad Vltavou (14,5 km)

Za pozornost rozhodně stojí krásný zámek Hluboká nad Vltavou, který je obklopený rozsáhlým anglickým parkem a v těsné blízkosti najdete i ZOO. Místo je ideální pro všechny milovníky historie a romantické duše.

 

 

 

České Budějovice (19 km)

Omrknout můžete i nedaleké České Budějovice, kde v centru města najdete množství architektonicky i historicky cenných staveb. Historičtí fajšmekři tu jistě procvičí své znalosti gotického, renesančního a barokního slohu.

 

 

 • Po obdržení voucheru si co nejdříve zarezervujte termín pobytu v hotelu.
 • Po rezervaci termínu pobytu se již reklamace řídí dle podmínek, které si můžete vyžádat na e-mailu či telefonu daného podniku.


Nemáte-li zrovna k dispozici automobil, nevadí. Najděte si vhodný autobusový či vlakový spoj.Kde voucher uplatnit?

Hotel Boží Oko

Malé Chrášťany 4
Sedlec
373 41

Telefon: +420 777 760 524
E-mail: info@hotelbozioko.cz

Zvětšit mapu

Mapa Bohovi stačil na odpočinek jeden jediný den, vy se ale můžete trochu rozšoupnout a dopřát si těch dní i šest. Během nich se můžete těšit na komfortní pokoje, chutnou polopenzi a příjemný relax ve wellness s vířivkou, parní lázní i saunou.

Diskuze

Do diskuse zatím nikdo nepřispěl. Chcete se na něco zeptat? Rádi Vám odpovíme

Vstup do diskuze