Je nám líto, ale tato nabídka již není aktuální. Zobrazit podobné slevy!
30–60 minut v leteckém simulátoru SimFly v Praze
Chtěli jste být jako malý pilot? A i přesto, kam vás cesty života zavedly, váš sen vás neopustil? Pilotovat letadlo bez zkoušek sice nemůžete, ale zkusit si to nanečisto ano! Zajděte tedy v Praze na moderní letecký simulátor SimFly a alespoň částečně si splňte svůj sen!
od 749 Kč
původní cena
1 190 Kč
dosud zakoupeno
3 ×

00:00:00
Platnost voucheru:
do 31. 8. 2017
  • Ušetříte 441 Kč
  • Letecký simulátor SimFly
  • 30 nebo 60 minut létání
  • Letem kolem světa
  • Pilotem Piper Sportu na zkoušku
  • Dokonalý zážitek z letu
  • Volitelná letadla, podmínky i lokalita
  • Komunikace s instruktorem přes sluchátka
  • 1. varianta za 749 Kč: 30 minut létání
  • 2. varianta za 1 190 Kč: 60 minut létání

 Otevírací doba

Po–Ne 10:00–21:00

Přečtěte si na blogu

Když sebou hodí fotbalista na zem, protože ho soupeř udeřil konečky vlasů do obličeje a chudáček tedy málem umřel, tak se asi shodneme na tom, že simulování je ostuda. Jenže není simulace jako simulace! Díky simulaci letu si můžete splnit sen a až na 60 minut se stát pilotem letadla Piper Sport.

 

 

Čeká vás cesta kolem světa. Nejdříve dostanete kompletní instruktáž s veškerými informacemi o průběhu celého letu. Informace o veškerých nouzových situací, které mohou nastat během standardního letu, či situace při zhoršeném počasí až po extrémní situace při špatných povětrnostních podmínkách.

 

 

Budou vám vysvětleny přibližovací a odletové postupy, komunikace s věží a vše, co pilot každého letadla musí skutečně udělat. Za tu dobu si vyzkoušíte vzlet a přistání na Letišti Václava Havla v Praze, podíváte se na menší letiště v Pardubicích, kde si zkusíte nouzově přistát, a dále se vydáte na letiště do Innsbrucku a hodinu zakončíte v Caribicu u moře (u 1. varianty 30 minut).

 

Scenérie letu je promítána na plátno, což umožní široký rozhled a navigaci. Po celou dobu je vám k dispozici instruktor, se kterým po přistání zhodnotíte celý let, a on odpoví na vaše dotazy.

 

 

Komunikace mezi instruktorem a pilotem probíhá pomocí sluchátek, jinak by pokyny přehlušil hluk motoru. Simulátor je vybaven systémem pro rozhlížení po letadle, tudíž se nestane, že by při finálním náklonu u přistání nebylo vidět nic, než oblohu.

 

 

Nutno rezervovat termín na tel. čísle: +420 776 711 606.

Kde voucher uplatnit?

SimFly

K Žižkovu 9
Praha – Vysočany
190 00

Telefon: +420 776 711 606
E-mail: simfly@atlas.cz

Zvětšit mapu

Mapa Chtěli jste být jako malý pilot? A i přesto, kam vás cesty života zavedly, váš sen vás neopustil? Pilotovat letadlo bez zkoušek sice nemůžete, ale zkusit si to nanečisto ano! Zajděte tedy v Praze na moderní letecký simulátor SimFly a alespoň částečně si splňte svůj sen!

Diskuze

Do diskuse zatím nikdo nepřispěl. Chcete se na něco zeptat? Rádi Vám odpovíme

Vstup do diskuze