Je nám líto, ale tato nabídka již není aktuální. Zobrazit podobné slevy!
3denní pobyt s možností masáží pro 2 v podhůří Jizerek
Dovolená s lahví dobrého vína, masáže pro muže i pro ženu, agrohodina péče o koně, výcviková hodina na koni, zapůjčení kol, lahodná snídaně a večeře… Zkrátka vše je možné na farmě v podhorském městě Chrastava.
Sleva skončila
25.07.2017
Zobrazit podobné slevyPlatnost voucheru:
do 31. 10. 2017
* Voucher je možné využít pouze ve všední dny Po–Pá.
Check-in od: 14:00  |  Check-out do: 10:00
 • Ušetříte 1 060 Kč
 • 3 dny (2 noci) pro 2 osoby
 • Ubytování v hotelu Farma Vysoká*** ve všední dny (Po–Pá)
 • Snídaně formou bufetu
 • 2chodové večeře
 • Láhev vína na přivítanou
 • 1x 30minutová masáž zad a šíje pro muže (pouze 4. varianta)
 • 1x 30minutová medová detoxikační masáž NEBO luxusní čokoládová masáž zad a zábal pro ženu (pouze 4. varianta)
 • 1x agrohodina péče o koně pro dva NEBO vypůjčení kol na den pro oba (pouze 3. varianta)
 • 1x výcviková hodina na koni pro oba (pouze 2. varianta)
 • 1x zapůjčení kol na den pro oba (pouze 1. a 2. varianta)
 • 1. varianta za 2 990 Kč: 3denní pobyt pro dva se zapůjčením kol
 • 2. varianta za 3 190 Kč: 3denní pobyt pro dva s výcvikovou hodinou na koni a zapůjčením kol
 • 3. varianta za 3 290 Kč: 3denní pobyt pro dva s agrohodinou péče o koně NEBO se zapůjčením kol
 • 4. varianta za 3 790 Kč: 3denní pobyt pro dva s masážemi

 Děti

 • do 3 let zdarma bez nároku na ostatní služby v balíčku
 • od 3 do 12 let za 900 Kč/noc

 Pes

150 Kč/den

 WiFi

zdarma na hotelu

 Parkování

zdarma u hotelu

 Rekreační poplatek

zahrnut v ceně

 Bezbariérový přístup

Zařízení není vybaveno přístupem pro vozíčkáře.

 Platba kartou

ne

 Nekuřácký podnik

Pokud milujete koně, pak právě pro vás se v Jizerských horách nachází doslova ráj. A nemusíte odcházet na věčnost, abyste si ho užili. Konkrétně „Nebeských pastvin“ si totiž dosyta užijete už za svého života. Tak se totiž přezdívá Farmě Vysoká***, z níž se vám budou otevírat obzory na tři různá pohoří – Ještědské, Jizerské a Lužické – a ještě si k tomu užijete péče o koně a komfortní ubytování.

 

 

Hotelové pokoje s nadstandardními rozměry jsou vybaveny masivním dubovým nábytkem. Příjemný spánek vám zajistí kvalitní rošty a matrace. Samozřejmostí je i vlastní sociální zařízení a televize s DVD.

 

Hotel Farma Vysoká - Jizerské hory - ilustrativní foto

 

Dvouposchoďová restaurace s krby má dva bary a dvě příjemné letní terasy. Zažijte zde ojedinělý zážitek při výhledu na parkurový výcvik přímo z restaurace do kryté haly z jedné strany stolu a na venkovní jízdárnu s pohledem na Ještěd ze strany druhé. Právě zde si pochutnáte na snídaních formou bufetu a 2chodových večeřích.

 

Hotel Farma Vysoká - Jizerské hory - ilustrativní foto

 

Až budete mít chuť na víno, stačí říci hotelovému personálu a dostanete zdarma láhev vína značky Habanské sklepy (červené nebo bílé dle vlastního výběru). Na farmě si budete moci užít 1 agrohodinu plnou péče o koně (3. varianta) nebo výcvikovou hodinu jízdy na koni (2. varianta). Pokud však neholdujete těmto vysokým zvířatům, můžete zvolit zdarma zapůjčení kol na celý den pro oba (1., 2. a 3. varianta) a vyjet si někam na výlet.

 

 

Preferujete-li raději klid, pohodu a odpočinek při masáži, přijde vám vhod varianta s masážemi. Díky ní si muži užijí 30minutovou masáž zad a šíje, ženy pak bude čekat 30minutová medová detoxikační masáž nebo luxusní čokoládová masáž zad.

 

 

K farmě vede cyklostezka a turistická stezka. Polsko je pouhé 4 km vzdálené a nekonečně otevírající se obzory poskytují výhled na všechna tři pohoří i státy najednou (Česko, Polsko, Německo). V okolí farmy jsou také vybudované hipostezky, které vás dovedou až k Jizerským horám.

 

 

 

Tipy na výlety

 

Zoologická zahrada v Liberci (13,1 km)

Od svého založení v roce 1919 se jedná o nejstarší ZOO v ČR i na Slovensku. Na ploše téměř 13 ha budete moci obdivovat na 158 druhů zvířat a 825 jedinců. K zajímavostem patří např., že jako jediná zoologická zahrada v republice chová paviány pláštíkové, urialy bucharské, nahury modré, kozorožce dagestánské či pudu jižní.

 

 

 

Botanická zahrada v Liberci (14 km)

Nejstarší botanická zahrada v České republice již překročila 120 let své existence. Stará se o nejpestřejší soubory exotických rostlin u nás a o její oblíbenosti svědčí i fakt, že ji ročně navštěvuje kolem 50 000 lidí.

 

 

 

Rozhledna Ještěd (14,2 km pěšky)

Jižně od Liberce se do výšky 1 012 metrů nad mořem pne dominanta kraje hora Ještěd. Na vrcholu naleznete hotel s restaurací, televizní vysílač a také přírodní park. Ještěd vám také nabídne úchvatné výhledy do okolí. Poštěstí-li se vám, dohlédnete za pěkného počasí na nedaleké Jizerské hory, Liberec, ale také až do Krkonoš a na nejvyšší horu Sněžku.

 

 

 • Po obdržení voucheru si co nejdříve zarezervujte termín pobytu v hotelu.
 • Po rezervaci termínu pobytu se již reklamace řídí dle podmínek, které si můžete vyžádat na e-mailu či telefonu daného podniku.


Nemáte-li zrovna k dispozici automobil, nevadí. Najděte si vhodný autobusový či vlakový spoj.