Je nám líto, ale tato nabídka již není aktuální. Zobrazit podobné slevy!
Online detektivní hra paní Kolombové
Zmačkaný baloňák, neustále pokuřování, Peugeot 403 Cabrio, pes jménem Pes a záhadná manželka… Ale je manželka pana Columba opravdu tak záhadná? Není jen dostatečně mazaná, aby vám mohla ze stínu svého úkrytu ukládat k šetření zapeklité úkoly a záhadná tajemství, která vám pořádně zamotají hlavu?
349 Kč
původní cena
499 Kč
dosud zakoupeno
6 ×

00:00:00
Platnost voucheru:
do 30. 9. 2017
 • Ušetříte 150 Kč
 • Detektivní hra paní Kolombové
 • Online detektivní hra na základě e-mailové komunikace
 • Hra z pohodlí domova
 • Neomezená délka hry
 • Body za odpovědi přepočtené na slevu na další hru (1 bod = 1 % slevy)
 • Na výběr ze 2 obtížností a 3 typů her

 Otevírací doba

Dle předchozí rezervace.

O paní Kolombové se sice mnoho mluvilo, ale nikdo ji na vlastní oči neviděl. Teď však o sobě dala vědět a věřte, že to bude zážitek. Pravou ruku jí dělá poručík Jahoda, s nímž bude probíhat veškerá e-mailová komunikace, během které vám budou poskytovány stopy vedoucí k pachateli zločinu.

 

 

Jak to probíhá?

Hra probíhá na základě e-mailové komunikace s poručíkem Jahodou. Poručík vám e-mailem zašle první informace k případu a následně si od něj vyžádáte informace, o kterých si myslíte, že jsou pro vás důležité k pátrání. Pokud řeší případy mimo kancelář, nebude s vámi moci hned spolupracovat, ale ozve se vám hned, jak to půjde.

 

 

Délka hry je neomezená, záleží jen na vás, jak rychle budete s poručíkem komunikovat. Hrajte z pohodlí svého domova nebo odkudkoliv, kde budete mít přístup k internetu. Hrát můžete 3 hodiny, ale klidně i několik dnů a to v průběhu celého dne v čase od 09:00 do 21:00.

 

 

Jsou pro vás připraveny 2 různé obtížnosti hry:

 • jednodušší (hra Závěť) – postupně vám jsou zasílány části příběhu, na jejichž konci jsou otázky, které musíte zodpovědět
 • obtížnější (hry Mrtvá ve vaně a Dokonalá vražda) – jsou vám zaslány první informace k případu a poté už sami aktivně žádáte o další informace (výpovědi svědků, jejich odpovědi na vaše otázky, zkrátka vše, co potřebujete k odhalení pachatele)

 

 

Detektivní hry paní Kolombové jsou naživo úspěšně provozované v Praze od roku 2012. Nyní se ovšem dostávají i k těm, kteří nejsou z Prahy, s možností zahrát si na detektiva pomocí internetu.

 

Jak voucher uplatnit?

 1. Zakupte voucher v horní části stránky.
 2. Poté voucher uplatněte na webu poskytovatele: https://goo.gl/2tHDUL.
 3. Do přihlášky doplňte své údaje, datum začátku, kód voucheru a do poznámky variantu hry.
 4. Přihlášku odešlete a vyčkejte na další instrukce.

Diskuze

V diskuzi se nachází 2 příspěvky. Chcete se o nabídce dozvědět více? Nebojte se nás zeptat.

Vstup do diskuze