Je nám líto, ale tato nabídka již není aktuální. Zobrazit podobné slevy!
Video – krásná vzpomínka na váš zážitek
Vžijte se do kůže režiséra a zaúkolujte střižnu! Pošlete své fotky a videozáběry, vyplněním jednoduchého dotazníku si sestavte scénář a za pár dní se už budete moci chlubit svým známým i rodině profesionálně zpracovaným videoklipem z vašich zážitků.
249 Kč
původní cena
700 Kč
buďte první
0 ×

00:00:00
Platnost voucheru:
do 1. 10. 2017
 • Ušetříte 451 Kč
 • Videozážitky
 • Originální videosestřih
 • Profesionální střihači
 • Maximální diskrétnost
 • Vaše domácí videa a fotografie v jednom klipu
 • Originální dárek
 • Hodnotná vzpomínka

Přečtěte si na blogu

Fotoalba jsou už přežitkem, nyní vládnou pohyblivé obrázky! Profesionálové z Videozážitků vám z fotografií sestaví videoklip, který si budete moci přehrát na vašem počítači nebo smartphonu. Už ho také nikdy nikam nezaložíte a vaše vzpomínky budete mít na dosah pár kliků myší.

 

 

Poslouží také jako originální dárek k různým příležitostem, jako jsou narozeniny, Vánoce či výročí svatby nebo jen tak pro radost. Tomuto sestřihu vašich vzpomínek totiž roste každým dnem hodnota. Materiál za několik uplynulých let zpracovaný do jednoho klipu bude za pár let úchvatnou a kouzelnou podívanou. 

 

 

Nabídka platí pro zájemce po celé ČR, jelikož předání podkladů probíhá elektronicky. Vyplněním formuláře sdělíte tvůrcům svou představu o zpracování. Podle vámi stanovených vlastností bude vybrána hudba do pozadí, kterou sami schválíte. Po zpracování vám bude zasláno k připomínkování (v ceně je 1 korekce).

 

Dle přání je možné nahrát video na YouTube jako neveřejné – uvidí je pouze ten, kdo dostane odkaz, což se hodí pro sdílení s rodinou či přáteli.

 

 

Balíček obsahuje zpracování max. 20 fotografií, max. 5 minut videozáznamu, až 3 hudební skladby, fotokoláž ve videu, verze HD nebo Full HD, verze pro smartphone, zaslání souboru videa, nahrání na YouTube.

 

Jak voucher uplatnit?

 1. Zakupte voucher v horní části stránky.
 2. Na internetové adrese https://goo.gl/xpajTe zadáte své údaje a téma ke scénáři, který vám bude následně zaslán k vyplnění na zadanou e-mailovou adresu.
 3. Další komunikace bude probíhat přes zadaný e-mail, na který vám budou zaslány potřebné informace o dalším postupu.
 4. Videosestřih vám bude doručen do 21 kalendářních dnů od objednání u poskytovatele služby elektronicky přes úložiště.

Diskuze

Do diskuse zatím nikdo nepřispěl. Chcete se na něco zeptat? Rádi Vám odpovíme

Vstup do diskuze