Je nám líto, ale tato nabídka již není aktuální. Zobrazit podobné slevy!
Zeštíhlující a detoxikující Universal Contour Wrap v Brně
Léto už je v plném proudu, plavky na vás ze skříně doslova volají, abyste si je už oblékla, ale vy se na to stále necítíte dost štíhlá? Tak v tom případě je načase zamířit do salonu Nefertiti, kde si dopřejete až 3 zábaly, které vás zbaví přebytečných centimetrů s takřka okamžitým efektem.
od 749 Kč
původní cena
1 500 Kč
dosud zakoupeno
2 ×

00:00:00
Platnost voucheru:
do 30. 9. 2017
Hodnocení nabídky Více informací

4,2 / 5

Hodnotilo 34 zákazníků
100 % zákazníků doporučuje
 • Zákazník
  03.09.2016
  Vstřícnost, ochota a pohoda. Byl to skvělý relax :-)
 • Radmila Grydilová
  27.08.2016
  Tento salon znám a jako obvykle byl vynikající servis
 • Helena Marečková
  26.08.2016
  Vše bylo příjemné
 • Zákazník
  11.08.2016
  Pečlivost a příjemné vystupování.
  Nic.
 • Markéta Šuláková
  11.05.2016
  Osobní přístup a celkové prostředí i poskytnutá služba:)
 • Zákazník
  15.11.2015
  osobní přístup
 • Zákazník
  12.11.2015
  rychlost, peclivost
 • Dana Winklerová
  05.11.2015
  příjemné prostředí
Zeštíhlující a detoxikující zábal v Brně 4.2 34 749
 • Ušetříte 751 Kč
 • Salon Nefertiti v Brně
 • Universal Contour Wrap (univerzální konturní zábal)
 • Hluboká detoxikace a okamžitá ztráta centimetrů
 • Účinek již za pouhé 2 hodiny
 • Garance ztráty 15 centimetrů
 • 1. varianta za 749 Kč: 1x zábal
 • 2. varianta za 1 399 Kč: 2x zábal
 • 3. varianta za 1 999 Kč: 3x zábal

 Otevírací doba

Po–Pá  09:00–19:00
So 07:00–13:00
  Mimo pracovní dobu po předchozí dohodě.

Přečtěte si na blogu

Přejete si i vy nosit oblečení, které toho víc odhaluje, než skrývá, ale připadá vám, že na to nejste dostatečně štíhlá? Hubnutí za pomoci sportu a diet je ale příliš zdlouhavé a vyžaduje mnoho trpělivosti a energie, kterou můžete investovat do užitečnějších věcí. Proto vsaďte na Universal Contour Wrap. S ním totiž za pouhé 2 hodiny ztratíte minimálně 15 cm! A k tomu ještě zbavíte tělo škodlivých toxinů.

 

 

Zní vám to moc dobře na to, aby to byla pravda? V salonu Nefertiti se ale chlubí průměrnou ztrátou 20–25 centimetrů již při prvním zábalu. Dokonce vás ještě uklidní oznámením, že tato ztráta vydrží, takže z toho budete mít užitek ještě dlouho po opuštění salonu.

 

 

Universal Contour Wrap pomůže každému, kdo hledá nejlepší start zeštíhlovacího programu s cílem přemoci neposlušné zóny a docílit perfektní postavy. Bez ohledu na váš tvar nebo velikost postavy se můžete spolehnout na tento unikátní způsob, jak vytvarovat a zpevnit tělo.

 

 

Jak to funguje?

UCW byl vynalezen Dr. Richardem Stremem po rozsáhlém výzkumu blahodárných minerálů používaných při lázeňských ošetřeních. Ošetření zahrnuje zabalení zhruba 25 elastickými obinadly, která byla předem namočena a ohřátá v roztoku z bahna bohatého na vzácné minerály.

 

Kombinace bahna a obinadel napomáhá zpevnit uvolněnou kůži a stlačuje zóny, ve kterých je uložen tuk. UCW napíná kůži a oživuje její elasticitu. Zákazníci odcházejí zpevněni s rozdílem ztracených centimetrů, který je okamžitě měřitelný. Speciální technika zabalení může být cíleně použita v průběhu ošetření pro vylepšení specifických zón, jako jsou boky, břicho nebo hýždě.

 

 

Jak dlouho to trvá?

Aplikace trvá méně než 45 minut, potom relaxuje zákazník po dobu jedné hodiny, zatímco zábal pracuje. Mnoho salónů využívá tuto dobu pro nabídnutí zákazníkovi jedno z doplňujících ošetření např. manikúru. Po zábalu není potřeba, aby se zákazník osprchoval, bahno se vsákne do kůže a krásně ji zjemní. Celá doba zábalu je asi 2 hodiny.

 

Jak se měří výsledek?

UCW je propagován s garancí ztráty 15 centimetrů, proto je důležité ukázat zákazníkům, kolik centimetrů ztratili. Všechny zábaly začínají počátečním měřením na specifických bodech po celém těle. Po ošetření se znovu měří a to ve stejných bodech. Nakonec se spočítá výsledek ztracených centimetrů. Po zábalu dostane zákazník vývojový diagram, jehož součástí jsou také po-zábalové pokyny.

 

 

Je tato ztráta centimetrů opravdu garantovaná?

Ano! S Universal Contour Wrapem máte garanci ztráty minimálně 15 centimetrů již při prvním ošetření. Pokud se tak nestane, ošetří vás znovu zdarma. Takže opravdu nemáte co ztratit, kromě spousty centimetrů.

 

Kolik centimetrů ztratíte?

Počet centimetrů je velice rozdílný u každé osoby. Vy máte garanci ztráty minimálně 15 centimetrů při prvním ošetření, ale průměrná ztráta je 20–30 centimetrů. Pro dosažení maximální ztráty se doporučuje kúra složená ze 3 ošetření, při které ztratíte cca 50 centimetrů. Často se stává, že žena ztratí až jednu konfekční velikost.

 

 

Ztratíte také kilogramy s Universal Controur Wrapem?

Protože výsledná ztráta je úbytek toxinů a ne tukové buňky, rozdíl v kilogramech nezaznamenáte. UCW je ošetření s garantovanou ztrátou centimetrů, které tvaruje a zpevňuje vaše tělo tak, že i bez úbytku kilogramů můžete ztratit až konfekční velikost a to pouze za 2 hodiny.

 

Jak často můžete být baleni?

K dosažení nejlepšího výsledku je doporučená doba mezi ošetřeními 7–10 dní. Mimo to prošla každá UCW terapeutka školením, takže vám určitě individuálně poradí, jak dosáhnout maximálního výsledku právě u vás.

 

 

 • O případných kontraindikacích se informujte u poskytovatele služby.
 • Nutno se objednat předem na tel. čísle: +420 774 421 605.
Kde voucher uplatnit?

Salon Nefertiti

Halasovo Náměstí 1
Brno – Lesná
638 00

Telefon: +420 774 421 605
E-mail: info@salon-nefertiti.cz

Zvětšit mapu

Mapa Léto už je v plném proudu, plavky na vás ze skříně doslova volají, abyste si je už oblékla, ale vy se na to stále necítíte dost štíhlá? Tak v tom případě je načase zamířit do salonu Nefertiti, kde si dopřejete až 3 zábaly, které vás zbaví přebytečných centimetrů s takřka okamžitým efektem.

Diskuze

Do diskuse zatím nikdo nepřispěl. Chcete se na něco zeptat? Rádi Vám odpovíme

Vstup do diskuze