Je nám líto, ale tato nabídka již není aktuální. Zobrazit podobné slevy!
3–7denní pobyt pro 2 až 13 osob s lahví vína na Třeboňsku
Vítejte v krajině, kde nebe není jenom jedno, nýbrž dvě. Kde pohoda a klid srší z každého koutu. Kde vás čeká komfortní ubytování pro 2 nebo až 13 lidí jen 4 km od Třeboně a kde si vychutnáte neomezenou konzumaci kávy a čaje a láhev vína na pokoji pro přivítání.
Sleva skončila
25.07.2017
Zobrazit podobné slevyPlatnost voucheru:
do 31. 10. 2017
* Voucher nelze využít v termínu 1. 7. – 31. 8. 2017.
Check-in od: 14:00  |  Check-out do: 10:00
 • Ušetříte 530 Kč
 • 3 dny (2 noci), 4 dny (3 noci) nebo 7 dní (6 nocí) pro 2 nebo 3 dny (2 noci) až pro 13 osob
 • Ubytování v rodinném penzionu u Stuchlíků
 • Neomezená konzumace kávy a čaje
 • Láhev vína na pokoji
 • 1. varianta za 990 Kč: 3denní pobyt pro 2
 • 2. varianta za 1 399 Kč: 4denní pobyt pro 2
 • 3. varianta za 2 799 Kč: 7denní pobyt pro 2
 • 4. varianta za 4 899 Kč: 3denní pobyt až pro 13 osob (pronájem celého podkroví)

 Děti

 • do 2 let bez nároku na lůžko a stravu zdarma
 • od 2 do 12 let za 190 Kč/noc
 • nad 12 let a každá další dospělá osoba za 230 Kč/noc

 Pes

Zvířata nejsou povolena.

 WiFi

zdarma v penzionu

 Parkování

zdarma u penzionu

 Rekreační poplatek

15 Kč/dospělá osoba/den (senioři a studenti poplatek neplatí)

 Bezbariérový přístup

Zařízení není vybaveno přístupem pro vozíčkáře.

 Platba kartou

ne

 Oddělená kuřácká a nekuřácká část

Krajina dvojího nebe, i tak se Třeboňsku přezdívá, neboť vás při toulkách neustále provázejí hladiny rybníků, v nichž se obloha odráží. Pokud i vy se chcete pokochat pohledem na druhé nebe, zamiřte ve 2 nebo dokonce s partou dalších 12 přátel do obce Domanín, kde se ubytujete v podkroví rodinného penzionu u Stuchlíků.

 

 

Jakmile vystoupáte zastřešené schodiště, ocitnete se v útulném podkroví, které pojme dohromady až 13 osob. K dispozici tu je třílůžkový a čtyřlůžkový pokoj s možností přistýlky. Obyvatelé těchto dvou pokojů budou moci využít společné koupelny a kuchyně, k nimž se dostanou přes hlavní chodbu.

 

 

Pro větší skupinu lidí je v domě připraveno pětilůžkové studio se samostatnou koupelnou a kuchyňským koutem, kde si uvaříte své oblíbené pokrmy. Kuchyňský kout je plně vybaven varným i jídelním nádobím, ledničkou, dvouplotýnkovým vařičem, varnou konvicí, kávovarem a mikrovlnou troubou. Dále je k dispozici jídelní stůl, rozkládací rohová sedačka, ventilátor.

 

 

Ihned po příjezdu budete uvítáni lahví vína a nemine vás ani neomezená konzumace kávy a čaje. Vaše ratolesti se uvnitř zabaví na dětském koberci, kde nechybí ani hračky, a pokud je budete chtít vzít ven, užijí si na dětském hřišti s houpačkami, skluzavkou a trampolínou nebo na pískovišti. Venku taky využijete zahradní krb s posezením.

 

 

 

Tipy na výlety

 

Schwarzenberská hrobka (3,3 km)

Samotná hrobka se nachází v anglickém parku na jižní straně rybníka Svět. Hrobku nechala postavit kněžna Eleonora ze Schwarzenbergu s manželem. V kryptě hrobky je uloženo 26 rakví s ostatky členů rodu Schwarzenbergů. Jejich těla jsou uložena v dvouplášťových rakvích. Každý z členů knížecí rodiny ukrývá zajímavý životní příběh.

 

 

 

Třeboň (4 km)

Třeboň – to jsou Rožmberkové a Schwarzenbergové, Petr Vok a Jakub Krčín, Stará a Nová řeka, rybník Svět a Rožmberk, Zlatá stoka a seníky na Mokrých loukách, renesanční zámek a slavná Schwarzenberská hrobka.

 

 

 

Zámek Třeboň (4,8 km)

Renesanční zámek stojí na jihozápadní straně historického centra města. V těchto místech dříve stával panský dvorec, později přestavěný na kamenný hrádek, poprvé zmiňovaný roku 1374. Značnou část zámku obývá i Státní oblastní archiv v Třeboni, jenž v sobě ukrývá původní rožmberský archiv, který byl za dob Schwarzenbergů rozmnožován.

 

 

 • Po obdržení voucheru si co nejdříve zarezervujte termín pobytu v penzionu.
 • Po rezervaci termínu pobytu se již reklamace řídí dle podmínek, které si můžete vyžádat na e-mailu či telefonu daného podniku.


Nemáte-li zrovna k dispozici automobil, nevadí. Najděte si vhodný autobusový či vlakový spoj.